NLP וזוגיות

NLP וזוגיות

איזה כיף לבחור את האגס המצודד מתוך סלסלת הפירות. או לפתוח בונבוניירה ולהתלבט… ולהחליט "היום אני בטעם קרמל" טעים… ואיזה חולצה קוראת לי היום מתוך הערימה? היום הטורקיז היא, שקורצת לי ראשונה! וכו'.. איזה התלבטויות מתוקות.. בחירה רודפת בחירה.. ועוד אחת.. תתארו לכם שהיינו בוחרים זוגיות בחיינו באותה קלות, באותה טבעיות ועם אותו בטחון של מה אנו מעדיפים? מה מושך אותנו? מה מסקרן וקורא לנו לגשת.. להכיר.. להתקרב.. ולאהוב.. אילו זוגיות הייתה כמו האגס המצודד? או שוקולד הקרמל? או חולצת הטורקיז?

NLP בסיוע למציאת אהבה

כמה זה פשוט וקל, פשוט לבחור, להיות נאמנים לעצמנו לשים לב לתחושות שעולות כמו רצון לשיתוף, לקרבה, ליצירת קשר וכל זאת מתוך סקרנות ועניין. ברגע שאנו מחוברים לאותן תחושות שעולות משהו טבעי מתרחש כאילו מאיליו וקל לנו לנוע לעבר מי שמוצא חן בעיננו גם אם הוא שם בקצה המועדון/המסיבה ולהצטרף אליו. תהליך אישי בשיטת NLP נותן את הכלים המתאימים כדי להפגין נוכחות ולהכיר ולהתעניין ולהציג את עצמנו לעיתים בתנועת רקוד קלילה או בהליכה סתמית המשדרת בטחון ועניין ולחפש את הדרך עד ש.. לוכדים את המבט וערוץ התקשורת מתעורר וכבר פועל בשבילנו. כך יוצרים דיאלוג, תחילה במבט, שמצטלב ובמילים פשוטות שמתגלגלות מאליהן החוצה מכירים ומחליפים מילים ולוחצים ידיים שותים משהו ביחד ומפטפטים, אולי קצת בתנועה שגם היא סוג של שפה.

השיחה קולחת ואף יוצאים החוצה לשאוף אוויר נקי ומביטים בשמיים ומבחינים ביחד, שהלילה, הם זרועי כוכבים… כך זאת כשרוחשים מיומנות בדמיון מודרך כבר יש את היכולת להישיר מבט ועוד חיוך מתגנב ומרגישים כבר יותר בנוח, ותחושת הביטחון פועמת ומתפשטת וההתרגשות כבר שם והקול הפנימי אומר "הרי כבר קצת מכירים, הלא כן?!" והשיחה ממשיכה ומחליפים טלפונים… בעיניים בורקות ובתחושה שאין לי מושג איך ישתלבו הטעמים אגס מהול במרטיני ושוקולד??? אך משהו נכון קרה לי! רציתי להכיר, וכך עשיתי! בחרתי ופעלתי לטובתי.

NLP הינו תהליך בהתאמה אישית קצרת מועד אשר מטרתו לאבחן את המצב החסום שאנו נמצאים ולצאת לדרך חדשה. אותה אנרגיה שהושקעה בעבר בצורך לשרוד, מתפנה להתפתחות, לצמיחה, להבראה ואף לידיעה שכעת "כוח הריפוי העצמי כבר הפך את הטיפול לבן ברית" ואני הוא זה – המוביל את חיי.