מאשמה לאהבה בשיטת NLP

מאשמה לאהבה… לפני כמה שנים ויותר החלטתי, שזה הזמן להפטר  מכל תחושה שמפריעה לי. היה זה רגע גדול  והחלטה גדולה עוד יותר.. שאלתי את עצמי "האמנם? שאני אוותר על המקום של הכאב? שהוא מוכר וכמעט אגיד "אהוב" כאב שכל כך מורגל אלי על פני שנים" ניתן לומר, שזה הרגיש לי כאילו אני צריכה לוותר על איזה יד או רגל שלי… כך הוא כוחו של הרגל, טוב או רע, זה מקומו וזו דרכו לפעול בדרך שמכיר. ההחלטה לטפל במה שמפריע לי ולחפש דרך בשבילי הביאה אותי להכרה ולהבנה, שזו משימה, שלא כל אחד מתאים לעבור אותה.

לימים, ההחלטה קיבלה אוויר וגוף והרגשתי סוג של התחייבות פנימית בתוכי, שאני הולכת  להשיג את שלי ולהפטר מהפחד לדוגמא ממצב של להרגיש אשמה ולהיות אחראית לכל העולם שירגיש טוב…ופחות לעצמי.

חיפשתי כיצד לקבל לעצמי את הביטחון ופשוט לשחרר כל רגש אשמה מקרבי.

מאשמה לאהבההרגע הזה של התמקמות הביטחון הבלתי מעורער בעצמי אפשר לי לעוףףףףף ולהרגיש טוב ולהשתחרר ב"מלוא כנף" ולחוות את החיים ולאהוב בלי לחשוב בעוצמה וברוחב לב.
בתחילה רציתי רק להרגיש טוב ולסלק את הכאב והפחד המלווה באשמה אך, בסופו של תהליך אישי בדמיון מודרך ו-NLP קבלתי עולם שלם שהשתנה לנגד עיני. שינוי משמעותי בקריירה, הבראתי מערכות יחסים זוגית, בין דורית, משפחתית, חברית  ומה לא? תחושה של התחדשות ומוטיבציה בתוך עצמי הפכה לחלק טבעי ושמח בחיי היומיום שלי.

מאשמה לאהבה – אפשר לדבר על שינוי, על רצונות ועל חלומות

ואפשר לעשות אותו ולהרגיש אחרת – משוחררת, אוהבת, רגועה, בטוחה וזורמת מתוך השקט שלי.

חוותי את השינוי באופן מלא עם המראות עם התחושות העולות מהגוף למדתי לצרף לעצמי דימויים כמו שושנה אדומה או לשוט על ענן או להיות מוגנת בתוך אוהל או כל דימוי אחר שעולה…ולשמור אותו לרגע. כך, כשמתעורר הצורך, ניתן לחשוב על הדימוי, שבתוכו מקופל מה שנחוץ לי ברגע הקושי.

כשיוצאים לדרך מגלים מקומות נסתרים ומהמקום שהכי פחות מצפים לו, זה מופיע.

כל שנותר לי זה לומר לכם, האמינו בעצמכם בכוח הריפוי העצמי שלכם האמינו בתהליך ובמטפל שאתם בוחרים. ואיך אמרה לי פעם מטופלת אני באה אליך כמו חיילת עד, שיהיה לי את מה שאני רוצה לעצמי. אגלה לכם, שהשיגה ובגדול אם לא בענק. אין דרך אחת! בחרו את הדרך הנכונה לכם אך, שימו לב שיש החלטה אחת! לטפל בעצמכם ובמה שמפריע!

שלכם,
איריס טנא
מנחה ומטפלת