סדנת דימיון מודרך

סדנת דימיון מודרך
להרגיש טוב, יום-יום, בנפש ובגוף

סדנת דימיון מודרך נותנת לכל משתתף לחוות את המקום הייחודי שלו!!! אין כאן נכון ולא נכון, יש מתאים בשבילי! ומקומה של הסדנה לאפשר לכל אחד ואחת להכיר בקושי וכן להתנסות כיצד ניתן להרגיש אחרת. השינוי בגישה, משנה את החשיבה שמביאה להתנהגות אחרת ובודאי, שמשנה את התחושה. ברוב המקרים מושגת הקלה המביאה לרגיעה וזרימה וידיעה ש"אני בעד עצמי ורוצה וגם יכול לשנות ומגיע לי לטפל בעצמי ובמה שמפריע לי ולהרגיש שמחה, התרגשות, בטחון ואהבה יום אחרי יום…אחרי יום…

 

על הסדנה בכמה מילים

הסדנה מחדדת את "מה אני רוצה בחיי"? ומאפשרת לקושי לצוף. לדוגמא "כעס" שיושב על "צוואר הבקבוק" וכל נגיעה בו אף של סיכה מפוצצת ומציפה את ה"כעס" שמביא אחריו בדר"כ עצב, פחד, חרדה, אשמה, קנאה.. ואז, מופיעה האלטרנטיבה – מה אני רוצה במקום? רגיעה, שקט, שלוה, פתיחות, אסרטיביות – לעמוד על שלי! אהבה, סיפוק, בטחון בעצמי – "שיהיה בסדר ושאני אהיה בסדר ואצליח". לשמור על פרופורציה,  לקבל איזון.

על מה עובדים בסדנה

אנשים הבוחרים בסדנה כזאת בודאי רוצים משהו לעצמם או אולי היו רוצים להיפתח לדרך פנימה שתאפשר להם להתמודד טוב יותר עם מה שקשה להם במגוון נושאים כמו:
אני רוצה להשיג את המשרה הזאת!
אני רוצה ל"התחיל" עם הבחורה ה"זאת"! שיושבת על הבר
אני בכלל רוצה לרזות! אני רוצה להיות חתיכה!
אני רוצה להרגיש משוחררת! כשאני רוקדת במסיבה גם אם לא שותה!
אני רוצה לשמור על פרופורציה ! גם כשיש קושי
אני דווקא רוצה ללמוד איך להתמודד עם הקושי
אני רוצה להתמודד דווקא עם ההצלחה לדעת שאני מוצלח !
איך אדע שמגיע לי להצליח?

 

לפי דעתי, זו זכותי מלידה ליהנות מהצלחה! כל אחד ואחת עם רצונות משלו, עם הקושי שלו והייחודיות השמורה רק לו! זכרו שהסיכון הוא גם הסיכוי, להתמודד/להצליח/לפתור את מה שמפריע ו.. לאהוב את עצמך ואת החיים.

 

אז, איך עושים זאת ומה ניתן לקבל בסדנת דמיון מודרך ו-NLP
ראשית זיהוי ה"אזור החסום" שהוא הקושי
יצירת אלטרנטיבה – זיהוי "כוכב הצפון"
כלים להתמודד
בדיקה מה "לא בסדר"?
מה אני רוצה במקום? איך אני רוצה להרגיש במקום?

סדנת דימיון מודרך נותנת לכל משתתף לחוות את המקום הייחודי שלו!!! אין כאן נכון ולא נכון, יש מתאים בשבילי! ומקומה של הסדנה לאפשר לכל אחד ואחת להכיר בקושי וכן להתנסות כיצד ניתן להרגיש אחרת.