דמיון מודרך – לספקנים בלבד

כולם פוחדים לשנות ומחפשים איך לשמר את המוכר להם, שידוע ומרגיע. כמו דרך מוכרת שאנו פוסעים בה מדי בוקר. היא מוכרת היא ברורה ואנחנו כבר יודעים מה מצפה לנו אחרי העיקול הבא… אין הפתעות, הכל מוכר ידוע ומתוכנן. "תוך 10 דקות אגיע לצומת ומשם ניתן כבר לראות את השלט של הבנק".

דמיון מודרך

כך פוסעים אנו במשעולים מוכרים וטוב שכך! הרי כשאדם יודע את דרכו יכול להוביל את עצמו לכל מקום שרוצה להגיע. נשאלת השאלה, והיה ואותו אדם מרגיש שיש לו מגבלה, שרוצה להרגיש יותר טוב עם עצמו יום אחרי יום… אחרי יום… לא רק מעת לעת… אלא מדי יום ביומו! כבר שמע מחברים וקרא שיש דרך המתאימה גם ל"סקפטים הגדולים". כמו כן נזכר שהאזין לתוכנית ברדיו ושמע שדימיון מודרך  ו-NLP  זו שיטה המתאימה במיוחד ל"ספקני הצמרת". עוד נזכר שנאמר שם ש"כגודל הסקפטיות כך גודל ההצלחה" אומר לעצמו: "אז זה אומר שמצליחים עם זה, זה מעודד וחשוב לי לדעת שיש דרך גם בשבילי. שאין זה מחובתי להישאר תקוע בקושי שלי – לתמיד".

מי קבע שעלינו להנציח את הקושי שדווקא מכשיל אותנו? מה צריך לדעת אדם שרוצה לטפל בעצמו בדמיון מודרך?
שכגודל הספקנות כך גודל ההצלחה!!!
1. אם אני רוצה הצלחה!
מגיע לי להשיג אותה!
2. אם אני רוצה אהבה!
זו זכותי מלידה לקבל ולתת אהבה!
3. אם אני רוצה להגיד לא!!!
הרי זו חובתי לקבוע את הגבולות שלי!
4. אם אני רוצה להרגיש שמחה בחיי, ואני בעצם חש דיכאון, מועקה, עצב וכו' עלי לקחת אחריות על החלק, שמכשיל אותי, להתמודד, וליצור את השמחה בחיי .

תהליך NLP
תהליך NLP ודימיון מודרך מלמד אותי לקחת אחריות על ניהול חיי ואיך לייצר את המצבים הנכונים, בשבילי בתחום הזוגיות, הבריאות, הקריירה, המשפחה והחברים, שאני מעדיף ואוהב. אדם הבטוח בעצמו במי שהוא ויודע לשים גבולות כשצריך יודע ומכיר בזכותו להצליח ולאהוב, ברוב המקרים חווה שמחה בחייו. הוא מתנסה לפעמים טועה ושועט קדימה משוחרר ומסופק. ברגע שהבין מה מכשיל אותו הכיר במגבלה ובאמצעות הטכניקות של ה-NLP. נטרל עם ה"קושי" שחרר את עצמו ממה, שהפריע והחל לפסוע לעבר  המטרה כמו שמחה, בטחון, הערכה עצמית, אושר, איזון,סיפוק אהבה וכו'…שרוצה לעצמו. תת המודע בחכמתו כי רבה מתגייס לעברו ומתחיל ליצור הזדמנויות המתגלגלות לפתחו מדי יום. כך זה התת מודע מכיוון שפועל בשפה משלו בסמלים ובתמונות ברגע  שמזהה את "כוכב הצפון" שזו המטרה, מתביית עליה ותומך בתהליך – להצלחה.

תהליך בדמיון מודרך ו-NLP מאפשר לו לאדם כזה ליצור את חלקת אלוהים הקטנה שלו…