תרגיל בדמיון מודרך לשחרור כעס

תרגיל בדמיון מודרך לשחרור כעסתרגיל בדמיון מודרך לשחרור כעס.. כן כועסת אפילו מאוד, מעליב ככה, שפשוט נעלם. קובע  ולא בא ולא עונה ולא לא לא! איך לקבל את המילה הקצרה הזאת? לא!  הרי זה לא בשליטתך זה לא בידיים שלך… נכון? בכל זאת,  מה לא עשיתי טוב? מה לא היה נכון שככה ברח ונעלם? הקדשתי תשומת לב וזמן ארוך אולי ארוך מידי? סימן הוא, שאם אני איני שומרת על גבולות הזמן גם הוא יכול לעשות זאת. יצאנו לדרך ופתאום הסתיימה. כעס, אכזבה, תסכול, האשמה על מה שעשיתי וגם על מה שלא עשיתי. אם יש win win סיטואציה רק שהפעם הוא  הפסד.

אני יודעת, שפעם מצליחים ופעם מפסידים אך, מתחשק לי לקלל בכל השפות ולקחת את הכעס הזה ולשבת בתוכו וללוש אותו כמו בצק ולהעיף אותו לכל עבר, שיעוף גם עליו. ארגנתי את כל הבוקר סביב הפגישה ועבדתי והכנתי ואפילו בישלתי ונערכתי מבית ומחוץ. והטיפוס הזה ברוב חוצפה לא בא?

עוד קצת עלי לשבת בתוך כעסי וליצור עוד בצק מעוד קמח ומים וללוש וללוש וללוש עד שאפשר יהיה לקרוע ממנו חתיכות ולהעיף חתיכות גדולות וקטנות. המון חתיכות קטנות, לעגל בידיים ולהעיף כמו מכונה – כדורים עגולים לכל עבר. והכדורים הופכים לצבעוניים . ובא לי לשים קרוסלה של סרטים צבעוניים שמסתובבת והסרטים מתנופפים ברוח ושמחים להם. ואני מסובבת את הקרוסלה והסרטים, שקשורים בקדקוד מתנפנפים ומסתובבים  להם לכל עבר וכיף להם בשמחה הזאת, שכעת נכנסת ומשתכנת אצלי פנימה. שמחה שמרגיעה אותי, ומודיעה, שהכול בסדר וכבר יש יותר  פרופורציה….שאומרת לי הצניעי לכת שימי לב להישמר מרברבנות ומכוחנות  ודעי שזה בידיים שלך – הבחירה שלך.  והשמחה היא נקייה ויש בה צניעות כי הלב פתוח לתת ולקבל. השמחה היא טבעית ופורצת ללא תרגיל בדמיון מודרך לשחרור כעסתנאים היא ראשית בשביל לתת ולקבל כבר קורה מאליו….

איפה הכעס ? הלך לו….

מה יש לי מה ממש קבלתי? שמחה רגיעה וקבלה, שכך קרה!

מה אפשר ללמוד מהמקרה? שאפשר לשנות גם מצב סוער

שהרגש לא מבין הסברים הגיוניים

שהתת מודע חבר שלי, וכבר יודע לספק לי כוון להירגע

שאני אוהבת ומעריכה את עצמי שהתמודדתי היטב ואומרת

תודה!