שקט ובטחון במקום חרדה

שקט ובטחון במקום חרדה

האם גם אתם מכירים אנשים בסביבתכם הטבעית בין השכנים, בין החברים, במקום עבודתכם כמו גם במועדון הספורט וכמובן מתוך בני המשפחה הקרובה והמורחבת. אנשים מצליחים, שיצרו לעצמם קריירה מפוארת ועם זאת בנפשם פנימה שוכן הפחד, החשש הזה, ממה יהיה? שבתוכו גרה גם החרדה. עם הזמן כשאתם מכירים אותם טוב יותר בודאי אתם שמים לב, שהם משדרים אותות מצוקה המתבטאים בקשיים פיזיים כמו כאבי גב תכופים, כאבי ראש ומגרנות ואף בעיות חוזרות ונשנות במערכת הנשימה. סימפטומים כאלו ברוב המקרים מייצגים קונפליקט בלתי פתור של פחד עמוק או מצב חרדה שהוא בעצם אות המצוקה המייצג עניין "ישן נושן" המבקש בדרך פיזית מענה וריפוי ובעיקר מבקש הקלה והכי חשוב, להשתחרר.
האמינו או לא כשפותרים זאת בתהליך אישי באמצעות דמיון מודרך מרגישים אחרת. הקלה שקט וביטחון ממלאים את המקום ששכן שם הפחד והחרדה.

תעוזה לאושר שלך

תחושה עוצמתית כזאת מתגלגלת אליך בביטחון, בידיעה, שאוהבים אותך ומתוך הכרה בכך ששחקן מרכזי מלא תעוזה לאושר שלך עומד לרשותך בהתקפה כמו גם בהגנה. היכולת לפעול ולהחליט במקום שנחוץ לך להשיב ברגע נתון. להגיב באסרטיביות בשעת לחץ ולדעת להגן על עצמך בביטחון הראוי ובידיעה, שזו זכותך מלידה לשמור על עצמך, תחילה. האמונה שביטחון כזה בעצמך מאפשר לך את החופש לבחור, את החופש להרגיש בטוח ולאהוב, נותנת לך שקט שאתה יכול להתמודד עם כל מה שבא?
כמה שקט יוצר ביטחון כזה בעצמך במי שאתה ואיזה רוגע אתה מקרין סביבך. אווירה של שקט ורגיעה נותנת את המקום הטבעי לכל אחד בקבוצה, במשפחה הקטנה במשפחה המורחבת במקום עבודה ועם החברים. שקט וביטחון מאפשרים לכל אחד לתפוס את מקומו ולדעת שהכל בסדר. להיות ממוקם זה להיות בטוח ורגוע במקום שלך במשפחה, בלמודים, בעבודה, בחברה ובכל מקום חדש שתצטרף אליו או תזדמן תוכל להרגיש בטוח ולתפוס את מקומך בטבעיות ובשקט.
תהליך אישי בדמיון מודרך ו-NLP כאמור, יוצר את האלטרנטיבה לקבלת הביטחון הבלתי מעורער במקום מצב החרדה שהיה. תוך מס' מפגשים אישיים מושגת פריצת דרך והתהליך כולו מצריך 10-12 מפגשים. אחרי הכל טוב לדעת, שהתעוזה לאושר שלך כאמור, אכן נמצאת בידיים שלך.

bow