להרגיש טוב בעזרת דמיון מודרך

להרגיש טוב בעזרת דמיון מודרך ו-NLP יום אחרי יום, אחרי יום, אחרי יום..
כולנו מכירים רגעים של תסכול כשאנחנו מוצפים באחת התחושות שמפריעות. כמו כעס, עצב, פחד, חרדה, אשמה קנאה וכו'.. כדי לנטרל את הרגש הקשה עלינו לשאול, כיצד היינו רוצים להרגיש במקום? אולי שמחים, מצליחים, בטוחים, מאושרים, מתפתחים, מרוצים, רגועים,שקטים נהנים….

בדיקת מערכת הערכים

בתהליך טיפול ב-NLP ודמיון מודרך, בודקים את מערכת האמונות והערכים שהזינו את הרגש הקשה ומטפלים בו שם, כשהיה "תינוק" – הולכים לסיבת השורש ושם עושים את ה"תיקון/ריפוי", מטמיעים את המצב החדש באמצעות הטכניקות של ה-NLP ובכוחו של הדמיון המודרך. אנו בונים מצב/סיטואציה מתקנת/מרפאה שמאפשרת לנו לשנות את הגישה. וכך נוצר שינוי במחשבה, בהתנהגות וכמובן בהרגשה. אין זה משנה למוח שלנו אם זו סיטואציה,שיצרנו בדמיון או שקרתה באמת, המוח שלנו – חווה זאת בדרך זהה.

שינוי הקוד בעזרת דמיון מודרך

ברגע שסיבת השורש נפתרה, אותה חוויה ראשונית (נניח כעס) שקבלה מענה של "תיקון/ריפוי" מאפשרת למוח שלנו לעדכן את כל רצף האירועים, שהתרחשו (בהקשר לכעס) מאז… ועד היום. לזה קוראים שינוי הקוד וכעת, אותו מעגל של ה"כעס"מנוטרל וכבר לא יופעל. אותה אנרגיה שהזינה את הכעס, עצב, פחד, חרדה , אשמה, קנאה וכדומה מתפנה כעת ל: שמחה, הצלחה, בטחון, אושר, סיפוק, הנאה, למידה, רגיעה, שקט, נחת, שתוף, אסרטיביות, הגשמה וכמובן ל… א-ה-ב-ה

שיטת ה-NLP והדמיון המודרך מאחדים כוחות ומאפשרים לנו להשיג את מטרתנו. להרגיש טוב יום אחרי יום, אחרי יום, אחרי יום…. באמצעות הדמיון.

כשמשהו לא מסתדר…
חווים תחושה קשה כמו: דיכאון, כעס, עצב, פחד, אכזבה או פשוט רצון לשנות מצב "תקוע"
ולהרגיש טוב יום אחרי יום, אחרי יום….
ואז, חיפשתם והחלטתם לצאת לדרך ובחרתם במטפל פרטני בשיטת ה-NLP
חשוב שתשאלו את עצמכם שלוש שאלות מידי יום:
1) למי ולמה אני מחוייב כשאני עושה תהליך אישי ב-NLP?
2) מה רציתי להשיג היום?
3) מי אני כשאני מחוייב ל.. (מס' 1) ורציתי להשיג.. (מס' 2)

להרגיש טוב בעזרת דמיון מודרך

כשהעניין נפתר מתחוללים שנויים נוספים הקשורים לאותה חסימה (כמו שחרור רגשות שליליים כגון: כעס, עצב, פחד, אשמה וכו'… זווית הראיה נפתחת ומתקיימת בחירה). האסטרטגיה הפנימית משתנה והכוחות המאורגנים בסדר חדש מופנים לעבר המטרה כמו: שחרור, רגיעה, בטחון, שקט, חופש, שמחה, בחירה, סיפוק, אושר ועוד…