דמיון מודרך למשקל שלי

הגיטרה

 

"את כמו גיטרה ככה פה פה, במותניים" כך אמר לי בחיוך לפני שנים הרבה… איזה כיףףףף לשמוע…תענוג!   לאחרונה שב לנגן ואף קנה אחת חדשה, שתתאים לשמאליים. הלכנו יחד לבחור והחל לנגן לי פעם ועוד אחת ועוד ופעם נוספת…מעניין, שמצאתי עצמי שמה לב לאיך אני נראית? מביטה במראה מימין ומשמאל ובפרופיל ומשהו טוב אף קרה, נשקלתי וקבעתי איתי, שאחת לחודש אשקל וכך מקפידה אני כבר זמן על מה כן ומה לא? – בהנאה!

[caption id="attachment_585" align="alignleft" width="197"]דמיון מודרך למשקל שלי דמיון מודרך למשקל שלי[/caption]

מעניין עד כמה מוטיב של פרגון יכול לעורר תשומת לב כל כך בקלות והתייחסות לנושא "כבד" שטופל ודובר בו אין ספור פעמים בדרכים שונות ומגוונות ומה לא? עד כמה זה פשוט וקל לשמור על המשקל – בהנאה לצלילי הגיטרה מה, שעשה בשבילי את ההבדל.

חפשו לכם ידידיי, חבריי, מכריי ואלה שאני לא מכירה… והרימו כל אבן בסביבה שלכם למדו לצפות במחשבות שלכם עד שתמצאו את מה שכן עובד בשבילכם. הפנו תשומת לב פשוטה למה נכון לכם? הכיצד המשפט הזה בן שלושה עשורים עשה את ההבדל ובגדול. חפשו את המשפט שלכם! או החפץ או הפעולה או משהו בטבע או כל דבר אחר שעושה לכם את זה. השתהו בתחושה הנעימה הזו רגע ועוד אחד ושמרו את ההרגשה… וכשמתעורר הצורך העלו את התחושה רק בדמיון, שתעבוד בשבילכם.

כמו שבשבילי הייתה זו ה"גיטרה" עבורכם יכול להיות פרח אדום או מפל בטבע או סוודר אהוב וכו'. אין זה משנה מה בחרתם החשוב הוא שהוא עובד בשבילכם ובתוכו מקופל כל מה שנחוץ לכם כדי להרגיש אחרת ברגע של קושי.

בהצלחה רבה, לכולכם וזכרו שבדמיון – מותר לנו הכל!

מעניין במה תבחרו?

שלכם

איריס טנא

מנחה ומטפלת בדמיון מודרך ו-NLP