דימיון מודרך

דימיון מודרך

דימיון מודרך… החופש לגלות את גבולות המוכר… האני מאמין שלי… אני מאמינה שלכל אחד ואחת מאתנו הזכות ליצור את ההזדמנות לשחרר את עצמו ממה שמפריע לו ולהפטר מדפוסים ישנים שחוסמים את אושרו. ואז, יוכל לבנות את אשר חלם ולהביא את עצמו להגשמה יוצרת.

זו זכותנו מלידה – לחיות לבחור ולממש את עצמנו!

באנו לעולם וגדלנו בתוך מערכת של אמונות וערכים של הורינו, אחינו והסביבה בה התחנכנו. כל אלה עיצבו ונטמעו באישיותנו. עם חלוף השנים בבגרותנו, אנו לומדים על עצמנו ועל העולם, שיש דרך נוספת יש דרך אחרת בשבילנו. שאין מחובתנו "להנציח" את הדפוס שדווקא מכשיל אותנו ?!. וכאן מקומה של ההחלטה וככל שתהיה מוצקה יותר נוכל לעמוד לאורך זמן "במשימה" שהצבנו לעצמנו. כעת אנחנו יודעים שיש לנו את הנכונות לשינוי. עוד אין לנו מושג כיצד עושים זאת? אך, יודעים מבפנים שזה הזמן!

טיפול בעזרת דימיון מודרך

טיפול בדימיון מודרך מורכב ממספר שלבים. ראשית מבררים ומגדירים את המטרה (כמו ביטחון בעצמי, שינוי בקריירה, זוגיות, תקשורת תוך אישית ובין אישית, בעיות שינה, התמודדות עם מצבי חרדה, התמודדות עם מחלה, סימפטומים גופניים וכו') אט אט "פורמים את החוטים" הסבוכים (שזה הקושי) משתמשים בכוחו המופלא של דימיון מודרך ובעזרת טכניקות מגוונות של ה-NLP מפענחים את הצופן האישי. במילים אחרות מגיעים לשורש הבעיה ומעצבים מחדש את הדפוס  הופכים אותו לדפוס רצוי ובונים מערכת שלמה סביבו, שתתמוך בו. (כמו ערכים, אמונות, יכולות, אסטרטגיה וכו').

איריס טנא | דימיון מודרך | מנחה ומטפלת

דימיון מודרך – קצר ולעניין

תוך סדרת מפגשים אישית וקצרה (10-12) נפתחת דרך חדשה. אט אט "נפרמים החוטים", משוחררים אלו המיותרים (כשהבעיה נפתרה) והחוטים הרלוונטים (כמו היכולות, הביטחון, הערך העצמי,
ההתלהבות שבעשייה,  וכו') אף מתחזקים ומגויסים לעבר המטרה. כשהדרך נפתחת, מאמינים ומשיגים את ההתאמה הפנימית ונהנים מהשקט, מהרגיעה, חווים אושר ושמחה ואהבה רבה איש איש על פי בחירתו ומטרתו. בעזרת דימיון מודרך נוכל ליצור הזדמנות להשתחרר ממה שמפריע לנו ולהיפטר מדפוסים ישנים. בעזרת דימיון מודרך נוכל להגשים את אשר חלמנו עליו, ולמצוא את מה שחיפשנו אחריו. בעזרת דימיון מודרך נוכל ניתן לצאת לדרך חדשה בחיינו.

וכשמצאתם – ידעתם !!!   זה כבר ב"גוגל" שלכם…

שלכם,
איריס טנא
מנחה ומטפלת דימיון מודרך ו-NLP

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.